Main Navigation

Main Content

Arşiv

 • Eğri teknik, özel etki: Wacker Neuson'un VDS ekskavatörleri

  Vertical Digging System (Dikey Kazma Sistemi) (VDS) ile engebeler kolayca eşitlenebilir. Özellikle yamaçlardaki çalışmalarda ekstra verim ve kullanım konforu, yıllardır kanıtlanmış olan ve dünyanın her yerinde müşteriler tarafından kullanılan ve beğenilen Vertical Digging System'in en önemli avantajları arasındadır.

 • Wacker Neuson Türkiye 30 yılı geride bıraktı

  Geçtiğimiz günlerde, Wacker Nesuon Makine Ltd. Şti.’nin Türkiye’deki 30. Kuruluş yıldönümünü tüm personelimiz ve bayilerimiz ile birlikte kutladık.

 • New helper: WL32 in application in the Plitvice Lakes National Park

  The WL32 is delivered with six attachments for winter and summer application: the operators are excited about easier and more efficient work with the all-rounder and versatile attachments.

 • Yeni nesil: Tekerlek yükleyicileri WL60 ve WL70

  Altı veya yedi ton çalışma ağırlığına sahip en büyük tekerlek yükleyicileri modelleri WL60 ve WL70, şimdi yeni motorlar ve ek seçenekler ile şimdi kullanıma hazır. Böylece güncel egzoz emisyon standartlarına uyum göstererek müşterilere, verimliliği daha da fazla konforla sunarlar ve yorucu olmayan çalışma ve daha fazla üretkenlik sağlarlar.

 • Visiting Wacker Neuson

  Getting to know the world of Wacker Neuson–that was the goal of the Wacker Neuson event week. At the Reichertshofen site, customers and dealers from all over Europe and the Middle East were able to extensively test products and exchange ideas with colleagues and experts. On Saturday, visitors from Reichertshofen and the surrounding area could then visit Wacker Neuson on the open house day.

 • Wacker Neuson battery-powered rammers last longer

  The running time of the AS50e and AS30e battery-powered rammers from Wacker Neuson has increased by 50 percent, thanks to the state-of-the-art battery cells used. However, nothing has changed in the practical application of the rammer: customers can switch to the new battery at any time and work with their existing AS30e and AS50e rammers as usual.

 • The big one of the small ones: the mini excavator ET16

  The new tracked excavator ET16 from Wacker Neuson is especially suitable for excavation work in confined spaces and offers the operator a generous cabin for best working conditions.

 • Versatile transport helper for the rigors of construction sites

  No matter if soil, sand or plants: Wheel loaders are irreplaceable as transportation helpers. With the new WL28 Wacker Neuson proves once again that the compact construction and high load capacity of the machine as well as a high degree of flexibility can be merged without problems.

 • Ödün vermeden sıkıştırma için ağır makine

  Wacker Neuson, piyasaya beş yeni büyük plaka sürüyor. Zemin sıkıştırması makinelerinden beklentiler yüksektir. Bauma'da Wacker Neuson, üst performans diliminden, onlardan beklenen özellikleri sadece sağlamakla kalmayıp, bunlardan fazlasını sunan beş yeni vibrasyonlu kompaktörünü tanıtıyor.

 • Wacker Neuson, teleskop yükleyicileri yelpazesini genişletiyor

  Teleskopik yükleyicileri, yükleyiciler arasında Allrounder'lardır. Bunun geliştirilmesinde sağlamlık, performans ve kullanım kolaylığına odaklanılmıştır. Aynı durum, bu yılki Bauma'da gösterilip tanıtılan yeni modellerde de geçerlidir.