Main Navigation

Main Content

Demiryolu ve ray inşaatında çok esnek ve verimli inşaat makineleri ve ekipmanları

Konu ray inşaatı olduğunda, hassasiyet ve hız çok önemlidir.Raydaki çalışmanın hızlı ve verimli bir şekilde yapılması gerekir.Sadece rayların, bağlantıların ve demiryolu balastının düzgün bir şekilde döşenmesi değil, düzenli olarak bakımının yapılması ve değiştirilmesi de gerekir.Günün sonunda raylar, ray trafiğimizin temelini teşkil eder ve sürekli strese maruz kalır.

Wacker Neuson, burada ray inşaatı konusunda güvenilir ve profesyonel bir ortak olarak kendisini kanıtlamıştır:Ürün yelpazesi, ray inşaatı için özel olarak tasarlanmış benzinli tokmaklardan ve gece şantiyelerine uygun jeneratörlerle aydınlatma sistemleri ve titreşimli plakalardan, kanıtlanmış bir dayanıklılık ve sağlamlıkla raydaki tüm çalışmaları verimli bir şekilde destekleyen küçük kazıcılara, tekerlekli yükleyicilere ve palet takılı kamyonlara kadar geniştir.

Ekipmanlarımızın endüstrinizde nasıl kullanılabileceğini görün!

Site raporlarına gidin »


Wacker Neuson 8003 railway

Raylı sistemlerdeki esnek kullanım için iki yollu kazıcı

 

Akıllı bir eklenti çözümüyle, akıllı bir ray hareket mekanizması, ekskavatörün hidrolik devresiyle herhangi bir performans kaybı olmadan kumanda edilebilen, kendini kanıtlamış 8003 kompakt eksavatörü üzerine monte edilebilir.  İki yollu 8003 demiryolu, demiryolu sektöründeki çeşitli görevler için oldukça uygundur;örnek olarak bayır işleri veya ray sistemlerinin bakımı gibi. Zincirli tahrik, rayın yanında ideal bir arazi kapasitesi garanti eder, ayrıca kompakt boyutları ve yüksek sağlamlığı sayesinde esnek bir şekilde kullanılabilir.

 

 

 

 

 


Burada ray yolu inşaasına ilişkin videomuzu bulacaksınız.

Demiryolu yapımı uzmanları

Wacker Neuson’un benzinli tokmakları, demiryolu yapımı alanında, özellikle de demiryolu ağı bakımı durumunda uygulanmak için tam idealdir.Yükü sıkıştırırken çok az bir güç kullanılmalıdır çünkü sıkıştırma prosedürü sırasında çakıllara zarar gelmemesi gerekir.Yükün tam sıkıştırılmasını sağlamak için yine de belli sayıda vuruş kullanılması gerekir.Wacker Neuson’un benzinli tokmaklarıyla bunun ne kadar iyi gerçekleştirilebileceğini görmek için burayı inceleyin.