Main Navigation
Main Content

Dünya çapında Wacker Neuson

Wacker Neuson'un dünyanın her yerinde temsilciliği bulunuyor. 12.000'den fazla satış ve hizmet ortağı sizinle ilgileniyor ve tüm sorularınız için sizin yerel irtibatınız oluyor.

Burada resmin tamamına ve daha büyük haline bakıyoruz Wacker Neuson'u kendi bölgeniz dışında nerede bulabileceğinizi göreceksiniz. Wacker Neuson makineleri dünyanın her yerinde kullanılıyor ve ülkelerin farklılığı kadar, zorluklar ve ekipmanların uygulamaları da farklılık gösteriyor.

Wacker Neuson makinelerinin uzun bir geçmişi olan ve sıkıştırma dendiğinde akla Wacker Neuson'un tokmaklarının geldiği ülkeler ve makinelerin farklı, ülkeye özel uygulamalar için nasıl kullanıldığı hakkında daha fazla bilgi okuyun. Özel uygulamaların fotoğrafları, arka plan raporları ve röportajlar, size dünyanın farklı bölgeleri hakkında önemli fikirler verecektir.


Wacker Neuson machines are currently being used in Mexican agriculture for the Agave harvest.

Wacker Neuson in Latin America

Wacker Neuson has been represented in Latin America for over 40 years with its own affiliates: In Brazil, the company started in 1975; Chile, Mexico, Colombia and Peru followed later on. Read more about the exciting developments in Latin America and the potential for growth for Wacker Neuson in the region.

Wacker Neuson in North America

In 1957, Wacker Neuson began the production and marketing of construction equipment in the US, which was the company's first foreign affiliate.

Wacker Neuson Almanya'da

Wacker Neuson'un kökleri, şirketin 1848 yılında kurulduğu Almanya'da yatmaktadır. Bu güne kadar zemin sıkıştırma işlerinde küresel bir etki yaratmıştır. 85 yıl sonra bile Wacker Neuson, geniş ürün yelpazesi ve bireysel hizmetleriyle güvenilir bir çözüm sağlayıcı olarak bilinmektedir. 

Wacker Neuson, Fransa'da

2015, Wacker Neuson'un Fransa'daki yıldönümü. Fransa'daki satış şirketi 1960'ta kuruldu. Müşteriler, Wacker Neuson’un buradaki süreklilik ve kalitesine güveniyor. 

İsviçre'deki Wacker Neuson

 İsviçre'de Wacker Neuson markası en yüksek kalite, performans, müşteri odaklılığı ve esneklik unsurlarını temsil eder. 

Wacker Neuson, Rusya'da

Altyapının genişletilmesi ve enerji sektöründeki diğer birçok proje nedeniyle Rusya, büyük bir potansiyele sahip büyüyen bir pazardır.

Namibya'da

5 tonluk kompakt 50Z3 Zero Tail sarkaç kazıcısı, Namibya çölündeki bir köye giden altyapı, örneğin boru hatları için kazı yapmada kullanılır.

Meksika'da

Wacker Neuson makineleri, Meksika'daki egzotik bir uygulama için kullanılıyor. 1501 damperi tarlalarda sabır bitkilerini taşımak için kullanılır. Tekila üretmek için, sabır otunun "Piña" da denilen kalbinden sabır otu şurubu çıkartılır.

Wacker Neuson Güney Afrika'da

Wacker Neuson'un burada zaten 30 yıldan beri temsilciliği bulunuyor.

Hindistan'da

Wacker Neuson silindirleri, Bangalore, Hindistan'daki "Sun City Gloria" konut projesinin temellerini sıkıştırmak için kullanılıyor.

Şili'de

Gözün görebildiği her yerde kaya parçaları ve molozlar var. Wacker Neuson'un kabinli kamyonları burada Şili'de hiç yabancılık çekmiyor. Yüksek taban boşluğu, zorlu arazilerde çalışmak için yeterli bir yükseklik sunar ve kabin sayesinde operatör, toz ve diğer etkilerden korunmuş olur.

Wacker Neuson, Hollanda'da

50 yıldan beri Hollanda'da - markayı tanımayan yok gibi.

Çin'de

Dünyaca meşhur: Wacker Neuson'un dahili vibratörleri Çin'de, beton sıkıştırmak için kullanılıyor. Yüksek performansları ve ideal sıkıştırma sonuçlarıyla ikna ediyorlar.

Wacker Neuson, Filipinler'de

 Satıcı ortağı Livan Trade Corporation ile 25 yılı aşan işbirliği.

Peru'da

Peru'nun güneyinde bulunan Salinas'taki bir maden şirketinde şu anda dört adet Wacker Neuson 3503 ekskavatörü kullanılmaktadır. And Dağları'nda 4.000 metre yükseklikte kullanılmaktadır ve orada mükemmel işler yapıyor. Genellikle, cam, kozmetik ürünleri ve lif hasır ve yalıtım imalatında kullanılan boraks mineralinin üretimi için kullanılmaktadır.