Main Navigation
Main Content

Yeterlilik

Bir üretici olarak, Wacker Neuson'un çok fazla know-how bilgisi bulunur.Burada uzmanlarımızdan işleri hakkında genel fikir sahibi olabilir, özel geliştirmeler, teknolojiler ve yenilikler hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve makine ve cihazlarınızı kullanımınızı nasıl iyileştirebileceğiniz hakkında ipuçları alabilirsiniz.


Competence Center for Excavators

Wacker Neuson’s excavator success story began in Austria in 1981. At the development and production site in Hörsching near Linz, excavators and dumpers for the world market are created.

Click here to find out more

Three questions about…

 … the design and development of the battery-powered rammer for Michael Steffen, head of electric technology and electronics for construction equipment at Wacker Neuson.

Read the full interview

Interview with Andreas Gstöttenbauer about…

… the Wacker Neuson excavators. What makes them stand out and which new innovations and further developments lie in store for the future.

Read the full interview

Interview with Markus Martin about concrete solutions

The Managing Director of the concrete solutions unit explains how customers can benefit from the expertise of his team and the global sales structure of Wacker Neuson in complex concrete projects.

Click here for the interview

CEO Martin Lehner ile Yenilik hakkında röportaj

CEO Martin Lehner, şirket için yeniliklerin öneminden ve gelecekteki ürün geliştirmesinin en önemli konularından bahsediyor.
Röportajın tamamını burada bulabilirsiniz

Geleneğe Dayalı Yenilik

80 yıl önce Hermann Wacker, dünyadaki şantiyeleri günümüze kadar etkileyen bir yenilik icat etmeyi başardı: Tokmağı.O zaman bile geliştirme işinin merkezinde müşteri vardı.Ve bugüne kadar da bu durumda hiçbir şey değişmedi.Wacker Neuson, müşteri için gerçek katma değer oluşturan ve müşterinin işlemlerini daha verimli hale getiren yenilikçi ürünler geliştirme iddiasına sahip.
Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Bütün bir endüstride nasıl devrim yarattık

İlk elektrikli tokmak, 1930'da Hermann Wacker tarafından icat edildi ve endüstrinin tamamında devrim yarattı.Günümüzde her uygulama için doğru modelleri sunuyoruz.
Daha fazla bilgi edinin

Roland Gmainer ile röportaj

Kurumsal Yalın Yönetim Wacker Neuson Group Başkanı Roland Gmainer, sürekli olarak tüm konumlarda grup çapında bir ortak yalın yönetim sisteminin geliştirilmesini sağlıyor
Röportajın tamamını burada bulabilirsiniz

dual power ... hakkında üç soru

 

Herkes, Wacker Neuson'un ürünlerini de etkileyen bir konu olan emisyonsuz uygulamalardan bahsediyor.Müşterilerimiz için, bu şekilde başka hiçbir üreticinin sunmadığı bir çözüm geliştirdik: dual power.Elektro-hidrolik tahrik için neden harici bir birim seçtiğimizi, geliştirme aşamasında başka hangi noktalara odaklanıldığını ve araç kiralama yerlerinin dual power'dan nasıl yararlanabileceğini öğrenmek için,burayı tıklatmanız yeterlidir »

VDS - Dikey Kazma Sistemi:

"Eğik" bir fikrin kariyeri

Wacker Neuson'un "eğik" bir çözümü, artık zaman testinden geçirilmiş ve 20 yıldan fazlası için kanıtlanmış olan Dikey Kazma Sistemi VDS'dir.
VDS hakkında daha fazla bilgi edinin

Tekerlekli yükleyicilerin ve teleskop yükleyicilerin bahçecilik ve peyzaj düzenlemesindeki kullanımı hakkında 3 soru

“Yüksek derecede müşteri odaklılığı, yüksek kalite ve (Alman kalitesinde üretilmiş) dayanıklı ürünler – bunlar, önemli faktörler.” Martin Schwindt
Daha fazla için tıklayın