Main Navigation
Main Content

Kullanım raporları

 • Sophisticated compaction work in Georgia – coffee roasting house with geometric façade from concrete

  Capsulo LTD's new coffee roasting house with office and warehouse facilities stretches out over 10,500 square meters. The façade is a real eye-catcher and presented a great challenge for the construction company UNIX. Wacker Neuson Concrete Solutions can help with advice and the correct external vibrator models.

 • Köprüler inşa etmek: Pearl River Delta'sında olağanüstü bir proje

  Hong Kong-Zhuhai-Macao Köprüsü inşaatı özellikle muhteşem bir projedir. Wacker Neuson'un yaklaşık 100 iç vibratörü burada her gün kullanılmaktadır.

   

 • Panama Kanalı:Dünyanın en önemli su yollarından biridir

  Panama Kanalı yaklaşık 82 kilometre uzunluğunda ve Panama adındaki Orta Amerika ülkesinin berzahını kesiyor.Buradan yılda 14.000'den fazla gemi geçiyor.Bu kanal, Atlantik ile Pasifik denizlerini birbirine bağlıyor ve böylece gemilerin kıtanın güney ucundaki Boynuz Burnundan dolaşmaktan kurtulmasını sağlıyor.Kanalın mevcut genişletme çalışmalarında, diğerleriyle birlikte Wacker Neuson'un yaklaşık 500 dahili vibratörü de kullanılmaktadır.

 • Endüstriyel döşeme uzmanı Ready Betontechnik Wacker Neuson’u seçti.

  Uzun yıllardır Wacker Neuson müşterisi olan ve Avrupa’nın tamamında bir endüstriyel döşeme uzmanı olarak çalışan Ready Betontechnik yakın zamanda, Kaiserslautern yakınında bulunan Lauterecken’deki bir imalat ve depo tesisi için 2.200 metre karenin üzerinde bir zemin kurulumu ve düzleştirme işini bitirdi. Verimli zemin düzeltme ve parlatma işi, yüksek performans ve kullanım kolaylığı sunan Wacker Neuson power perdah makineleri CRT36 ve CRT48 kullanılarak gerçekleştirildi.

 • Wacker Neuson tarafından sağlanan beton tekniği ve tavsiye ile hazır döküm fabrikasında modernizasyon

  Bockenem’deki Betonbau GmbH & Co. KG, Wacker Neuson’ın yardımıyla hazır döküm fabrikalarındaki kalıp işi sistemlerini modernize ediyor. Bu süreçte sadece kalıp vibratörü AR54/6/250 gibi Wacker Neuson ürünlerine güvenmekle kalmayıp aynı zamanda Wacker Neuson Concrete Solutions’ın beton uzmanlarından danışmanlık hizmeti alıyorlar.

 • SAP, Wacker Neuson Concrete Technology’ye güveniyor

  Avrupa’nın bir şirketin tüm işletme süreçlerinin yönetimine yönelik en büyük yazılım üreticisi olan SAP, dört küçük merkezini Eschborn’daki yeni büyük bir binada bir araya getiriyor. Wacker Neuson, beton uzmanları ile danışmanlık sağlamış ve özel bir açık beton kiti ile Hesse’deki inşaat sürecine dahil oldu.

 • Bangkok’taki Skytrain Gelenek Yenilikle Buluşuyor

  Skytrain her gün mega şehir Bangkok’ta binlerce insanı taşımaktadır. Resmi açılışı 1999 yılında yapılan hat, bugüne dek sürekli gelişim göstermiştir. Wacker Neuson, birçok kalıp vibratörünün kullanımı ve aynı zamanda yerinde danışmanlık hizmetleriyle rota ağının gelişimine son derece önemli bir destek sağlamıştır.

 • Beton Müteahhiti BTH, Wacker Neuson Perdah Makinelerine Güveniyor

  Verimlilik ve düşük maliyet, Alman müteahhit BTH (Boden-Technik-Hehl) için oldukça önemli faktörlerdir. Belirli bir zaman planına göre hassas iş yapılması, betonun en hızlı şekilde işlenmesi gerektiğinden beton şantiyeleri için oldukça önemlidir. BTH, Mühldorf, Üst Bavaria bölgesinde önemli bir proje için altı adet Wacker Neuson operatör koltuklu perdah makinesi kullanmaktadır.Bir tiyatro ve toplantı binası için yaklaşık 80.000 m²’lik zeminin perdahlanması gerekmektedir.