Main Navigation
Main Content

Emisyonsuz, sessiz ve güçlü – Tamamen elektrikli mini ekskavatör EZ17e

Hiç eksoz olmadan çalışma.

  • Dizel mini ekskavatörlerimizden aşağı kalır yanı yok, onlar kadar güçlü

  • En yeni lityum-iyon teknolojisine sahip aküler arka bölümüne yerleştirilmiştir

  • 220 veya 380 volt gerilimde aküleri doldurabilen entegre şarj cihazı

  • Güç modunda 5 saate kadar ve ECO modunda 7 saate varan çalışma süresi

  • Genişletilmiş uygulama yelpazesi: kapalı alanlar, şehir içi gibi emisyon ve gürültü sınırlaması olan alanlar ve yerleşim bölgeleri

  • Duvarlar veya diğer kısıtlayıcı unsurların yakınında çalışma için arka çıkıntısız zero tail ekskavatör

Çalışma alanı kısıtlanmaksızın kullanım

Arkasında çıkıntı olmayacak şekilde tasarlanmış sıfır kuyruk mini ekskavatördür. Dolayısıyla operatör duvara yakın veya dar alanlarda makinaya ya da etrafa zarar gelecek endişesi duymaksızın çalışır

Elektrikli ekskavatörün arkası hiçbir zaman palet izi dışına taşmaz Kompakt ölçüleri sayesinde EZ17e tünellerde, bina yıkımı veya iç mekanların restorasyonu gibi dar alanlarda eksoz gazı salınımı olmaksızın kullanım için idealdir.

Tüm hidrolik fonksiyonları dizel modelle aynı performansa sahiptir. Akü mevcut motor bölmesine entegre edilmiştir. Dizel versiyonla yaklaşık aynı ağırlığa sahip olan EZ17e bir römork üzerinde kolayca nakledilebilir.

“Elektrik motorlarının kullanımının sağladığı en büyük avantaj bakım gerektirmediklerinden makinanaya yapılacak toplam servis zamanını azaltıp maliyetleri düşürerek makinanın işte kalma süresini en üst seviyede tutmalarıdır.”
Alexander Greschner, CSO Wacker Neuson SE