Main Navigation
Main Content

Beton Teknolojisi

 • Yüksek frekanslı, entegre konvertörlü iç vibratörler yüksek bir kullanım konforu ve maksimum esneklikte kullanım sunar. İç vibratörler, yüksek devir sayısı ve sıkıştırma kalitesi aynı kalırken, başka aksesuar olmadan geleneksel her prize takılabilir.
 • İç vibratörlerimizin arasındaki klasik.Kendini kanıtlamış olan alet konseptimiz, vibratör şişesine inşa edilmiş bir motordan oluşur. Buna, özel olarak sertleştirilmiş bir vibratör şişesi ve son derece sağlam bir besleme kablosu eklenmiştir. Bu konsept yüksek bir kullanım ömrü ve cazip bir fiyat performans oranı sunar.
 • İhtiyaçlarınıza tam uyan iç vibratörler mi istiyorsunuz? Wacker Neuson modüler sistemiyle bu problem değil. Çok kolay bir şekilde içten yanmalı motorla elektrik motoru arasında seçim yapabilir, uygun esnek şaftı ve vibratör şişesini seçebilirsiniz - bu kadar kolayca. Böylece HMS serisini özel olarak isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uyarlayabilirsiniz.
 • Büyük projeler yüksek kalitede beton sıkıştırması gerektirir. Kalıp vibratörlerimizle yerinde dökülen betonun sıkıştırılması çok kolaydır. Kompakt boyutlara ve hafif ağırlığa rağmen büyük yerinde dökülen beton yüzeylerinin sıkıştırılması zorluk oluşturmaz.
 • Beton yüzey yapılırken birinci sınıf beton sıkıştırması zorunludur. Bu nedenle prefabrik parçaların sıkıştırılması için size, mükemmel düzlükte ve düzgünlükte duvar, kolon veya sütun yüzeyleri oluşturabileceğiniz birinci sınıf kalıp vibratörü serisi sunuyoruz.
 • Gevşetme, çıkarma, taşıma - kalıp vibratörlerimiz özellikle siloda, taşıma oluklarında veya elek tekniğinde kullanım için her zaman doğru seçimdir. Böylece örneğin silodaki molozların gevşetilmesi ve çıkarılması sizin için çok kolaydır.
 • PEV serimiz sürekli kullanımda veya elektrik bağlantısı yoksa ilk seçeneğiniz olmalıdır. Size, farklı vibrasyon frekansları ve hafiften ağıra kalıplar için santrifüj kuvvetleri ile birçok model sunuyoruz.
 • Burada her kalıp vibratörü için doğru sabitleme sistemini bulabilirsiniz. Böylece kalıp vibratörlerimiz, tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yere uygulanabilir.
 • Gerçekten çok hafif. Bu frekans konvertörü kolay taşınır, bu nedenle esnek bir şekilde kullanılabilir: Kompakt boyutlar ve son derece hafif bir ağırlık kolay bir taşıma sağlar.
 • Sabit frekans konvertörlerimiz müşterilerin özel istekleri için mükemmeldir ve aynı zamanda, güvenlik ve yüksek güç söz konusu olduğunda ödün vermezler.
 • Özellikle kapalı yerlerde çalışmanın belirgin şekilde daha rahat olduğu egzossuz, itilir tip perdah makineleri mi arıyorsunuz? O zaman kullanıcı dostu akülü CT serimiz sizin için en doğrusu.
 • İtilir tip, benzinli perdah makinesikategorisinde size çeşitli modeller sunuyoruz. Küçük yüzeylerin düzleştirilmesine yönelik modellerden açılandırılabilir çeki demirli perdah makinelerine kadar. Bu perdah makineleri ile ergonomik tasarımların düzleştirilmesi bile sizin için kolay bir şey olacak.
 • Büyük beton yüzeyleri düzleştirmek mi istiyorsunuz? Wacker Neuson binilir tip perdah makineleri bunu mümkün kılar. Size, 915 mm ve 1.220 mm düzleştirme çaplı binilir tip perdah makineleri sunuyoruz. Bu esnada size en iyi manevra yeteneğini sunuyor ve böylece perdah makinesini kolayca kullanabilmenizi sağlıyoruz.