Main Navigation
Main Content

Frekans konvertörü

  • Gerçekten çok hafif. Bu frekans konvertörü kolay taşınır, bu nedenle esnek bir şekilde kullanılabilir: Kompakt boyutlar ve son derece hafif bir ağırlık kolay bir taşıma sağlar.
  • Sabit frekans konvertörlerimiz müşterilerin özel istekleri için mükemmeldir ve aynı zamanda, güvenlik ve yüksek güç söz konusu olduğunda ödün vermezler.

Frekans konvertörü - alternatif akımdan trifaze cereyana

Wacker Neuson frekans konvertörleriyle, kalıp vibratörlerini veya iç vibratörleri çalıştırmak için ihtiyaç duyulan, alternatif akımı trifaze cereyana dönüştürebilirsiniz. Modele göre bu esnada frekans konvertörünü sabit, mobil, sürekli veya kısmen kullanabilirsiniz. Yüzde 100 güvenebileceğiniz, uzun ömürlü, sağlam ve bakım gerektirmeyen bir frekans konvertörü istiyorsanız Wacker Neuson frekans konvertörünü seçin.

Her inşaat alanı boyutu için uygun konvertör

Özel evlerdeki küçük betonlama işlerinde olsun, şehirdeki bina komplekslerindeki devasa inşaat alanlarında ve altyapı inşaatı planlarında olsun, frekans konvertörlerimiz daima aynı güçlü performansla ve sürekli yüksek bir güvenilirlik derecesiyle çalışırlar. Prizdeki elektrik beton sıkıştırmasına yönelik vibratörleri çalıştıracak şekilde ayarlanır. Bu şekilde sürekli uygun gerilim ve frekans hazır olur.

Size iki farklı taşınabilir frekans konvertörü sunuyoruz: En güvenilir baz model mekanik frekans konvertörü iken elektronik konvertör en yüksek performans isteklerini karşılar. Buna karşın sabit konvertörler prefabrik beton elemanları üretim tesisleri için uygundur. Orada elektrik tesisine komple entegre edilirler ve özel olarak tasarlanmış uyum olanakları sunarlar.

Kolay kullanım sayesinde frekans konvertörünün hızlı bir şekilde devreye alınması

Bizim iddiamız kolay kullanılan makine ve cihazların geliştirilmesidir. Bu özellikle kalıp vibratörleri veya iç vibratörlerle beton sıkıştırmasında geçerlidir. Uygun frekans ve gerilimle çabuk yapılan elektrik bağlantısı betonun işlenmesi için en önemli ön koşuldur. Bu nedenle frekans konvertörlerimiz devreye alınmaları mümkün olduğunca hızlı ve kolay olacak şekilde tasarlanmışlardır.

Wacker Neuson frekans konvertörü - güvenli, bakım gerektirmez ve sağlam

Frekans konvertörlerimiz örneğin şebeke giriş gerilimindeki dalgalanmaları veya farklı aletler bağlandığında, yük alımındaki güçlü sapmaları düzeltirler. Kolay erişilebilen FI koruma şalterleri veya sigortalar gereken güvenliği sağlar.

Ayrıca ayırma transformatörü üzerinden galvanik ayırma sayesinde güvenli bir çalıştırma sağlanır. Yağmur, su sıçraması veya toz durumunda bile Wacker Neuson frekans konvertörleri işlerini performansları olumsuz etkilenmeden yerine getirir. Sağlam muhafaza frekans konvertörünü hasarlara karşı korur. Ek bir olumlu yön olarak size, sağlam yapı sayesinde bakım gerektirmeyen bir kullanımı garanti ediyoruz.

Wacker Neuson frekans konvertörlerinde tam enerji ve güç bulunur, buna güvenebilirsiniz.