Main Navigation
Main Content

Perdah Makinaları

  • Özellikle kapalı yerlerde çalışmanın belirgin şekilde daha rahat olduğu egzossuz, itilir tip perdah makineleri mi arıyorsunuz? O zaman kullanıcı dostu akülü CT serimiz sizin için en doğrusu.
  • İtilir tip, benzinli perdah makinesikategorisinde size çeşitli modeller sunuyoruz. Küçük yüzeylerin düzleştirilmesine yönelik modellerden açılandırılabilir çeki demirli perdah makinelerine kadar. Bu perdah makineleri ile ergonomik tasarımların düzleştirilmesi bile sizin için kolay bir şey olacak.
  • Büyük beton yüzeyleri düzleştirmek mi istiyorsunuz? Wacker Neuson binilir tip perdah makineleri bunu mümkün kılar. Size, 915 mm ve 1.220 mm düzleştirme çaplı binilir tip perdah makineleri sunuyoruz. Bu esnada size en iyi manevra yeteneğini sunuyor ve böylece perdah makinesini kolayca kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Wacker Neuson perdah makinesi

Düz ve pürüzsüz bir beton yüzey mi istiyorsunuz? – Sonra da perdah makinesi kullanımından kaçınıyor musunuz? Perdah makinelerimizle üç işlem adımını bir aletle başarabilirsiniz: ilk perdahlama, son perdahlama ve parlatma. Bu esnada beton yüzeyin düzleştirilmesi ve parlatılması perdahlama bıçağının dönüşü ile gerçekleştirilir.

Hangi perdah makinesi hangi durum için uygundur?

Hangi perdah makinesi hangi durum için uygundur? Beton düzleştirirken perdah makinesinin sıklıkla örneğin kolonların etrafında yönlendirilmesi ve yüzey kenarlarının yakınında kullanılması gerekir. Bunun için itilen perdah makinesi çok uygundur. Bunların, büyük, binilir tip perdah makinelerine kıyasla manevra yetenekleri daha yüksektir, daha küçük ve daha esnektirler. İşlem yapılacak her yüzey için donanımlı olmanız için çeşitli boyutlarda elle itilen perdah makineleri mevcuttur. Küçük modeller kenar alanlar ve küçük boyutlu yüzeyler için mükemmeldir. Orta ila büyük boy itilir tip makinelerde ayrıca, makinenin mümkün olduğunca az güç harcayarak kullanılabilmesi için optimum bir dengeleme olmasına dikkat edilir. Bu modeller ayrıca çeşitli güç seçeneklerinde de mevcuttur. Bu perdah makineleri değişken devir sayılarında çalışabilir ve bu şekilde, üç işlem adımını da, ilk perdahlama, son perdahlama ve parlatma, hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Perdah makinesinin şanzıman freni, elektronik emniyet şalteri ve motor devir sayısı sensörü kullanıcıya üç kat koruma sunar.

Çok büyük yüzeyleri düzleştirmek istiyorsanız, binilir tip perdah makinesi kullanımı daha verimlidir. Bu makine ile kısa zamanda çok daha büyük yüzeyleri düzleştirebilirsiniz. Binilir tip perdah makinesi yüksek verimi ve yüksek kullanım konforu ile göze çarpar. İsteğe göre ayarlanabilen operatör koltuğu ve ergonomik kumanda gibi diğer detaylar perdah makinesi kullanıcısının işini kolaylaştırır ve yön değiştirme hareketlerinin yol açtığı yorulmayı önler. Böylece büyük yüzeylerin düzleştirilmesini oturduğunuz yerden rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binilir tip perdah makineleri - itilir tipler gibi - çeşitli modellerde mevcuttur.

Wacker Neuson perdah makineleri ile derin bir nefes alın

Perdah makinelerimiz sadece dışarıda, açık havada kullanılmaz. İç mekanlarda da küçük ve orta boy, elektrik motorlu perdah makineleri artık göz ardı edilemez. Emisyonsuz aletlerin kullanılması sayesinde beton mükemmel bir şekilde düzleştirilebilir ve aynı zamanda çevreyi de korursunuz.

Wacker Neuson perdah makineleri ile her beton yüzey için donanmış olursunuz, çünkü modellerimizle her şey pürüzsüz yürür.