Main Navigation
Main Content

15 tona kadar kompakt ve mini ekskavatörler

  • Özellikle dar inşaat alanlarında mini ve kompakt ekskavatörlerimiz güçlü yönlerini gösterirler. Vinçle erişimi zor yerlere hızla nakledilebilir ve kompakt boyutları sayesinde inşaat alanlarında manevra kabiliyeti yüksek bir şekilde hareket edebilirler. Bu şekilde çalışma bu inşaat makineleriyle daha verimli yapılabilir.
  • Paletli sıfır kuyruk ekskavatörler bile çok küçük inşaat alanlarında kullanılabilir. Ekskavatörlerin arkalarında hiçbir çıkıntı yoktur. Burada manevra kabiliyeti hareket serbestisi ile en uygun şekilde kombine edilmiştir. Vinçle yer değiştirmek de düşük ağırlığı sayesinde kesinlikle problem değildir.
  • Wacker Neuson lastikli ekskavatörler, son derece ekonomik olmaları, kolay anlaşılır kullanımları ve çok iyi görüş sağlamaları ile kendini gösterir, böylece her çalışma güvenli ve hassas bir şekilde yapılabilir.
  • Toprağın veya diğer molozların kazılması, gevşetilmesi, taşınması ve boşaltılması için Wacker Neuson size çeşitli tipte ekskavatör kepçeleri sunmaktadır.
  • Mini, kompakt ve lastikli ekskavatörlere ataşman olarak hidrolik kırıcılar yıkma ve yenileme işleri için çok uygundur. Bu enerjiyi geri kazanma sistemi sayesinde size daha yüksek bir verim sunulur. Sabit enerji sağlamak için basınç dalgalanmaları membranlı bir akümülatörle azaltılır. Yağ akışından bağımsız olduğu için otomatik basınç regülatörü de sabit bir güç sağlar.
  • Vakit, nakittir. Bu yüzden Wacker Neuson günlük kullanım için ihtiyaç duyduğunuz ataşmanların hızlı ve verimli değişimi için akıllı çözümler sunmaktadır. Bu, ilgili ataşmanları değiştirmek istediğinizde kolay ve hızlı işlem yapmanızı sağlar. Wacker Neuson hızlı ataşman değiştirme sistemleri - hızlı, kolay, verimli ve size özel.

Birçok farklı uygulama için 15 tona kadar Wacker Neuson kompakt ve mini ekskavatör

İster kompakt, ister mini ekskavatör, Wacker Neuson ekskavatörleri ile işiniz mümkün olduğu kadar kolaylaşır ve ekonomik hale gelir. Size her kullanım alanı için en iyi çözümü sunuyoruz.

Yenilikçi ve verimli

Üst yapının kademesiz olarak eğilebildiği Vertical Digging System (Dikey Kazma Sistemi) (VDS), Wacker Neuson’un size sunduğu birçok yenilikten sadece biridir. %27’ye kadar eğimlerde ekskavatörler optimum yatay pozisyonda çalışma sağlar. Vertical Digging System (Dikey Kazma Sistemi) kompakt ve mini ekskavatörlerimizin bazılarında opsiyonel olarak mevcuttur ve işinizde size maksimum konfor sağlar. Bu şekilde kullanım sırasında her şey sürücüye göre ayarlanmıştır. Çepeçevre görüşle ergonomik oturma konumu sayesinde kullanım, uzun çalışma sürelerinde de hassas ve kolaydır. Ayrıca bakım esnasında zaman tasarrufu sağlarsınız, çünkü ekskavatörlerin kolay erişilebilir merkezi bakım noktaları vardır.

Ancak çok daha hızlıdır - ataşmanlar easylock sistemiyle kolayca takılır ve sökülürler. Yani, ataşmanları takmak çıkarmak için operatörün kabininden çıkması gerekmez. Diğer üreticilerin ataşmanları da bir adaptör sayesinde easylock sisteminin yardımıyla çok kolay takılır ve sökülürler. Böylece ataşmanların birkaç saniyede değiştirilmesi mümkün olur ve hemen tekrar kullanılabilir. Daha da fazla esneklik ve verim için.

Kabin çatısının altında tamamen kaydırılabilen iki parçalı ön camlar da standart donanıma dahildir. Yenilikçi ön cam sistemi sayesinde camı çıkarmak zorunda kalmadan her zaman havalandırma yapabilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Ürün yelpazemiz her tip kepçe, hidrolik kırıcı, adaptör braket vs. içermektedir. Böylece hızlı bir şekilde kullanım imkanlarıyla kompakt ve mini ekskavatörlerinizin verimini artırabilirsiniz.

Kompakt ve mini ekskavatörlerin yorulmadan kullanılması

En küçük detaya kadar verim. Yükten bağımsız akış dağılımı (LUDV) ile ekskavatörlerinizi, konforlu bir şekilde, yorulmadan ve hareket ettirilecek yükten bağımsız olarak kullanabilirsiniz. Bu esnada çalışma performansı, 45 dereceye kadar ortam sıcaklıklarında devamlı sabittir.

Wacker Neuson kompakt ve mini ekskavatörleri ile geleceği oluşturun

Egzos dumanı zararlı maddelerinin azaltılması amacıyla tüm makinelerimiz, performans, kullanım ömrü veya ekonomiklik açısından ödün vermeniz gerekmeden Avrupa emisyon direktiflerini karşılamaktadır. Bu şekilde – gelecekte de – en iyi şekilde donatılmış olursunuz.

Yenilikçi ve güvenilir çözümlerimizle rakiplerinizden her halükarda bir ekskavatör kepçesi uzunluğunda öndesiniz.