Main Navigation
Main Content

Pompalar

  • Üstün pompalama performansı: Günlük inşaat işleri için idealdir. Santrifüjlü pompalarımız hızlı su tahliyesi gerektiren inşaat alanları için mükemmel olup 25, 40 veya 50 mm büyüklüğündeki katı maddeleri de pompalarlar.
  • Küçük ve kısa süreli kullanımlar için ideal olan, kendinden emme mekanizmalı kompakt bir su tahliye pompası mı arıyorsunuz? PG serisi yüksek performanslı bu pompalar büyük (çapı 6,5 mm’ye kadar) katı madde içermeyen suların taşınması için tasarlanmıştır. Drenaj pompaları, kolayca ayarlanan ve aynı zamanda uzun bir kullanım ömrüne ve servis kolaylığına sahip olan döküm demir bir çarkla donatılmıştır.
  • WN dalgıç pompalar çeşitli kullanım alanları için uygundur: Sel felaketleri, inşaat alanlarını, maden ocaklarını ve binaları basan suyun tahliyesi. Ancak dalgıç pompalar sadece yer üstü ve yer altı yapılarında çok sayıda zorlu görevi yerine getirmez, aynı zamanda 2.440 l/dak. basma kapasiteli bu güçlü pompalar için havuzların boşaltılması da zorluk oluşturmaz. Dalgıç pompalar güçlü performansları ve yorulmak bilmeyen kullanımlarıyla puan toplarlar. Özellikle içinde katı madde olan büyük miktarlarda pis suyun hızlı ve güvenilir bir şekilde pompalanarak tahliyesi söz konusu ise.

Wacker Neuson pompalarıyla inşaat alanınız kuru kalır

Sızan su veya pis su alt yapıda, inşaat alanlarında veya kazı esnasında daima problemler oluşturur. Su, işi olumsuz etkileyebilir ve hatta inşaat malzemesini tahrip edebilir. Bu nedenle güvenilir su tahliyesi sağlayan performansı güçlü pompalar talep edilir.

Wacker Neuson pompaları ile kuru kalırsınız. Biz inşaat aletleri uzmanlarıyız ve ihtiyacınıza uygun pompaları ürün yelpazemize koyuyoruz. Pompalama aletlerimizle inşaat projelerinizi zahmetli su hasarları ve maliyet yoğun inşaat duraksamaları olmadan sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tam performans – her zaman

Wacker Neuson pompaları kendilerini çok yönlülükleri ve yüksek performanslarıyla gösterir. 48 metreye kadar basma yükseklikleri ve dakikada 2.440 litreye kadar emme hacmiyle inşaat alanı pompalarımız gerçekten güçlüdür ve aynı zamanda kendilerini yüksek güvenilirlikleri ile gösterirler, çünkü yüksek katı madde oranlarında bile sürekli çalışmaya devam ederler. Sığ suda uzun süre, hava yapan suları basarken bile pompalarımız, sağlam yapı sayesinde görevlerini kuru çalışma olmadan yerine getirebilir.

Pompa aynı pompa değil

Çok yönlü uygulama imkanları için bizde dört değişik tipte pompa seçeneği mevcuttur:

  • Santrifüjlü pompamızla inşaat alanlarında hızlı bir şekilde su tahliyesi sağlayabileceğiniz, birçok defa kendisini kanıtlamış bir sistem almış olursunuz. 8 metreye kadar basma yüksekliklerine de ulaşabilirsiniz.
  • Membranlı pompalar kendilerini sivri uçlu veya keskin kenarlı katı maddelere karşı yüksek dayanıklılıkları ile gösterir. İnşaat alanınızdan sürekli pis suyu veya sızan yeraltı suyunu tahliye etmek istediğinizde bu pompaları kullanabilirsiniz.
  •  Elektrikli ve doğrudan pompalanacak sıvının içine konulan dalgıç pompalarımız çok güçlüdür.

Klasik Wacker Neuson drenaj pompaları çok yüksek basma yükseklikleri nedeniyle temiz suyun hızlı bir şekilde taşınması için uygundur.

Kaliteli malzeme ve uzun kullanım süreleri için dayanıklı işçilik

Özellikle pompalar kullanılırken güvenebileceğiniz kalite talep edilmektedir. Bu esnada söz konusu olanın benzinli, dizel veya elektrik motoru olmasının hiçbir önemi yoktur. Pompalarımız her zaman en üstün performansı sağlar. Su tahliyesini güçlü pompalarımıza bırakın – böylece güvenilir kaliteye odaklanabilir ve her zaman kuru kalabilirsiniz.