Main Navigation
Main Content

Vibrasyonlu Silindirler

  • Temeller için hafriyat ve taşıyıcı tabakaların sıkıştırılması için mükemmel olan uzaktan kumandalı vibrasyonlu kanal silindirleri. Uzaktan kumanda kızıl ötesi teknoloji ile çalışır ve bu şekilde mümkün olan en iyi güvenlik standardını sunar.
  • Konforlu silindirlerimiz, yüksek iş güvenliği ve uzun ömürle kendini gösterir. Bu esnada, yüksek çalışma ağırlığına karşın, çeşitli zemin tipleri sıkıştırılırken esnek bir şekilde kullanılabilir ve çok güçlü performansıyla göze çarpar.
  • Her zemin türü için size uygun makineyi sunabilmek için çeşitli boyutlarda ve performans seviyelerinde binilir ve itilir tip çift tamburlu silindirler mevcuttur. Böylece asfalt, çakıl ve diğer zemin ve zemin altı türlerinin sıkıştırılmasında silindirlerimiz problem değildir.

Wacker Neuson silindirleri; model seçeneği, mükemmel sıkıştırma:

Sıkıştırma için yol veya demir yolu yapımında inşaat alanlarında silindirlerin kullanılması kaçınılmazdır. Wacker Neuson’da geniş bir silindir ürün yelpazesi bulabilirsiniz: Uzaktan kumandalı vibrasyonlu kanal silindirinden, oturulur tip çift tamburlu silindire kadar - Wacker Neuson size her zaman her tip zeminin sıkıştırılması için uygun silindiri sunar.

Çeşitli modellerde güvenilirlik

Silindirlerimiz sürekli optimize edilmektedir. Sürekli optimizasyon sayesinde silindirlerimiz düzgün olmayan zeminlerde bile mükemmel bir sıkıştırma kapasitesi sağlamaktadır. Bu esnada, sıkıştırma tekniği kapsamında çeşitli makine seçenekleri mevcuttur. Silindir mekanizmalarımızla, yüzde 60’a kadar eğimlerin veya büyük yüzeylerin üstesinden sorunsuzca gelebilirsiniz. Makineler hem düz tamburlarla hem de keçi ayaklı tamburlarla donatılabilir. Ürün yelpazemiz, kanallarda kullanım için mükemmel olan vibrasyonlu kanal silindiri ile tamamlanır. Entegre belden kırmalı mafsal bu esnada silindire, çok dar alanlarda da uzaktan kumandayla kolayca manevra yaptırabileceğiniz olağan üstü bir manevra yeteneği sağlar.

Her tip zemin de – silindirlerimiz neredeyse her şeyi düzleştirir

Hangi zemini sıkıştırmak istediğiniz bir sorun teşkil etmez . Wacker Neuson’un kesinlikle bunun için uygun silindiri vardır. Silindir mekanizmalarımız örneğin hem toprak sıkıştırma hem de asfalt sıkıştırma için kullanılabilir. Büyük silindirler, 3 noktalı belden kırmalı mafsal sayesinde, silindir mekanizmaları veya çift tamburlu silindir gibi, tüm zeminlerde hassas bir şekilde yönlendirilebilir.

Yüksek kalite sayesinde uzun ömürlü silindirler

Silindirlerimizde yüksek kaliteli malzemelere, performansı güçlü ve verimli motorlara, güce, yenilikçi teknolojiye ve ekonomik kullanıma odaklanıyoruz. Bunların sonucu, her zaman güvenebileceğiniz yüksek kullanım ömürlü inşaat makineleridir.