Main Navigation
Main Content

Vibrasyonlu kompaktörler

  • İleri hareketli vibrasyonlu Wacker Neuson kompaktörleri. Performans kaybı olmadan emisyonsuz çalışma mı? Wacker Neuson’da akülü seçkin modeller de alabilirsiniz.
  • İleri-geri vibrasyonlu kompaktörlerimiz çeşitli boyutlarda mevcuttur. Size özel ve tam ihtiyaç duyduğunuz gibi. Seçkin modelleri yüksek kullanım konforu ve hassas, kademesiz kumanda için uzaktan kumanda ile de satın alabilirsiniz.

Seçim sizin – her zemin tipi için geniş vibrasyonlu kompaktör seçenekleri

Farklı tip zeminleri sıkıştırmak için en iyisi bir Wacker Neuson vibrasyonlu kompaktör seçin. Aletler sağlamdır, güvenilirdir ve cadde, yol veya peyzaj inşaatı için mükemmeldir. Size geniş bir tek yönlü veya ileri-geri vibrasyonlu kompaktör model paleti sunuyoruz. Bu paletten amacınıza uygun ve istediğiniz gibi, sizin için uygun bir ürünü seçebilirsiniz.

En yüksek derecede sıkıştırma

Zeminlerin sıkıştırılması stabilite için önemli bir ön koşuldur. Sıkıştırma iyileştikçe caddeler/sokaklar daha sonra o kadar dayanıklı ve sağlam olur ve binalar bunların üzerine o kadar kolay inşa edilebilir. Ancak bir Wacker Neuson vibrasyonlu kompaktörle hangi zeminin söz konusu olduğu hiçbir rol oynamaz. İster karışık zemin, ister kaldırım, ister asfalt: Yaygın olarak kullanılan tüm zeminler vibrasyonlu kompaktörlerimiz tarafından en yüksek derecede sıkıştırılır. Tek yönlü kompaktörler ağırlıklı olarak küçük yüzeyler için ve bahçe inşaatında kullanılırken, ileri-geri vibrasyonlu kompaktörlerimiz büyük inşaatlarda kullanım için de uygundur. Bu kategoride 20’den fazla model mevcuttur. Bu esnada bant genişliğine dikkat edilmelidir: 90 kilogram, hafif vibrasyonlu kompaktörden, toplam ağırlığı bir tondan fazla olan, 130 kN gücündeki ve 1,2 metre çalışma genişliğindeki en büyük vibrasyonlu kompaktörümüze kadar.

Wacker Neuson vibrasyonlu kompaktörleri: En yüksek performans ve aynı zamanda kumandası kolay

Vibrasyonlu kompaktörlerimizin yapımında, bu güç paketlerinin en yüksek performanslarda bile kolay kumanda edilmesine ve manevra yapabilmesine özellikle dikkat ediyoruz. Bu sayede, bir Wacker Neuson vibrasyonlu kompaktör ile çok dar alanlarda bile kullanılabilecek, manevra kabiliyeti yüksek bir makine sahibi olmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda tasarım sırasında son kullanıcının sağlığını da dikkate alıyoruz. Hatta neden olunan el kol titreşimleri bazı modellerde o kadar düşük bir aralıktadır ki, bunlar için belgelendirme zorunluluğu oluşmaz.

Üzerinde titreşecek bir şeyin olmadığı kalite

İnşaat makinelerinde mükemmel kalite: Wacker Neuson bu kalite iddiasını vibrasyonlu kompaktörlerde de takip etmektedir. Enerji verimli motorize etme işlemi için özenle seçilmiş olan ortak çok uzun bir kullanım ömrü sağlar.

Zemin sıkıştırmada Wacker Neuson’a güvenin ve böylece üzerinde titreşecek bir şey olmayan, geniş vibrasyonlu kompaktör seçeneklerine, mükemmel kaliteye ve cazip fiyatlara güvenin.