Main Navigation
Main Content

Tek yönlü kompaktör

Tek yönlü kompaktör - AP1850e, AP1840e
Dünya çapındaki ilk akülü tokmaklar etkileyici avantajlarla: Enerji tasarruflu, %100 emisyonsuz çalışma ve %70’ten fazla enerji tasarrufu iç mekanlarda yeni çalışma alanları açıyor. Bu vibrasyonlu kompaktörler performans bakımından konvansiyonel usullerle çalışan diğer kompaktörlerden aşağı kalmaz.
Tek yönlü kompaktör - AP2560e
Tamamen emisyonsuz çalışma için dünya çapında ilk ve tek aküyle çalışan vibrasyonlu kompaktörler. 60 cm çalışma genişliği ve 25 kN performansla kablosuz vibrasyonlu kompaktörümüz tamamen emisyonsuz çalışma için yeni bir hizmet sınıfı oluşturuyor.
Tek yönlü kompaktör - VP Serisi (10-20 kN)
Basit donanımlı hafif vibrasyonlu kompaktör:Küçük alanlar ve nişler için benzinli motor.Kaldırım, asfalt ve zemin sıkıştırma uygulamaları için.
Tek yönlü kompaktör - WP Serisi (15 kN)
Dar alanda asfalt, parke taşları ve karışık zeminlerin sıkıştırılması için performansı güçlü profesyoneller mi istiyorsunuz? Wacker Neuson WP serisiyle size, yol yapımında profesyonel olarak sürekli kullanım için mükemmel olan sağlam vibrasyonlu kompaktörler sunuyor.
Tek yönlü kompaktör - DPS Serisi (18 kN)
Yüksek kullanım konforu. Üç farklı modelde dizel motorlu vibrasyonlu kompaktör mevcuttur. Bu vibrasyonlu kompaktör de zemin asfalt ve kaldırım uygulamaları için çok uygundur.