Main Navigation
Main Content

Tokmaklar

  • Emisyonsuz ve kablosuz çalışma bununla birlikte yeni bir boyuta ulaşıyor: Aküyle çalışan tokmaklarla dünyada bir yenilik yarattık
  • İki zamanlı tokmaklar: Maksimum verimlilik, performans ve kullanım ömrü. Dört farklı ağırlık sınıfında mevcuttur.
  • Dört zamanlı tokmaklar: Mükemmel çalışma performansı, uzun kullanım ömrü ve yenilikçi hava filtresi sistemi sayesinde daha uzun servis aralıkları ile kendini gösterir.
  • Ağır ve sert zeminlerin sıkıştırılması için bir makine mi arıyorsunuz? O zaman dizelli tokmağımız tam aradığınız şey.

Gelenek yenilikçilikle buluşuyor - Wacker Neuson tokmak

Hermann Wacker 1930 yılında dünya çapındaki ilk tokmağı icat etmiştir. O zamandan beri bunu birçok yenilikçilik ve sürekli iyileştirmeler takip etmiştir. Böylece tokmak gelişerek şirketin sancak gemisi haline gelmiştir ve bu nedenle dünyanın en sık satılan tokmakları arasındadır.

Etkileyici kalite

Bugüne kadar Wacker Neuson sıkıştırma aletleriyle tanınmakta ve başka ürünlerin yanında çeşitli tokmak seçenekleri sunmaktadır. Bunlar esnek ve performanslı aletler olarak küçük yüzeyli zeminlerin sıkıştırılması için ve inşaat alanlarında, boyut olarak kısıtlı yerlerde, örneğin kanal açarken kullanılmaktadır. Bu esnada sıkıştırma kapasitesi birçok faktörün kombinasyonuna bağlıdır: Tokmaklar vuruş, hız ve darbe sayıları ile puan toplamaktadır. Tokmaklarımız bu özellikleriyle son kullanıcıları etkilemektedir. Tokmaklardaki değiştirme aralıkları, yenilikçi hava filtresi teknolojileri sayesinde üç kat uzamıştır. Bu, zaman ve özellikle maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

Wacker Neuson tokmakları ile zemin sıkıştırmada birinci sınıf sonuçlar - tamamen ihtiyaca göre

İnşaat alanlarında kullanılan vibrasyonlu tokmakların klasik kullanım alanları, kontur işleri veya iyileştirme işleri ile zemin altı iyileştirmesidir. İnşaat alanlarında, bahçe/peyzaj düzenlemesinde veya belediye fen işleri alanındaki inşaat faaliyetlerinde kullanılmaktadırlar. İç alanlardaki veya çukurlardaki sıkıştırma işleri için de uygundurlar. Wacker tokmaklarıyla elinizde daima farklı uygulamalar için mükemmel bir yardımcınız olur. Wacker Neuson hassas yardımcılardan güçlü makinelere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ürünler tüm kullanım alanlarında ilgili tokmak frekansı ve gerekli çarpma kuvveti ile puan toplamaktadır. İsteğe özel motor çözümleri sayesinde tokmaklar farklı isteklere göre en iyi şekilde geliştirilmiştir. Bu sayede tokmak satın almak isteyen girişimciler iş isteklerine en iyi uyan motor tipini seçebilir.

Onlara Wacker Neuson tarafından en yenilikçi ve kapsamlı tokmak portföylerinden biri sunulmaktadır.