Main Navigation
Main Content

BTS635s - Her kesimde birinci sınıf performans

BTS635s
BTS operasyonu
BTS sağ taraf
Uzun ömürlü BTS hava filtresi
BTS görünümleri
Gardena su bağlantısı
Su depolu BTS
BTS kullanımda
BTS için taşıma arabası
BTS635s -thumb
BTS operasyonu
BTS sağ taraf
Uzun ömürlü BTS hava filtresi
BTS görünümleri
Gardena su bağlantısı
Su depolu BTS
BTS kullanımda
BTS için taşıma arabası
BTS serisindeki benzin motorlu kesme makinaları sahadaki ideal dostunuzdur. Münferit bileşenlerinin yüksek kalitede imal edilmesi sayesinde oldukça dayanıklı ve sağlamdırlar. Tasarım mükemmel ölçüde dengelidir ve bu cihazın kolay ve sezgisel bir şekilde kullanımını mümkün kılmaktadır. Hava soğutmalı iki zamanlı motor, güvenilir güç aktarımına sahip yüksek dönme momentine sahiptir. Bu, BTS serisinde birinci sınıf kesim performansı sunar. Bunun yanı sıra, belirtilen bütün emisyon limitleri içerisinde kalırlar.
  • Birinci sınıf kesme performansı
  • Ortalama çalışma sürelerinin çok üzerinde
  • Yüksek dönme momentli yüksek performanslı motor
  • Sağlam, yüksek kaliteli yapı
  • 5m/s²'nin altında el-kol titreşimleri*

3 aşamalı hava filtresi sistemi: zamandan ve paradan tasarruf sağlar.

Soft-Start: çaba gerektirmeyen starter mekanizması

Çekilen hava ilk önce, kir partiküllerinin çoğunluğunun halihazırda ortadan kaldırıldığı siklon filtresinden geçer. Bunu, köpük malzemeli ön filtre takip eder. Önceden temizlenmiş yalnızca hava işlemin sonunda yer alan ana filtreyle buluşur. Bu, hava filtresinin kullanım ömründe artışla sonuçlanır. Ayrıca, çok düşük bir basınç kaybı bulunur. Bu, tutarlı şekilde yüksek motor performansı sağlar.


Yenilikçi bir mekanizma, kullanıcının cihazı az çabayla çalıştırmasını mümkün kılar. Daha az yorucu ve daha hızlı, çalışmaya hazır.

* Böylece el-kol titreşimi 5 m/s²'lik eşiğin oldukça altında kalır.Bu, günde sekiz çalışma saatine kadar sürekli kullanımı mümkün kılar.AB Direktifi EU 2002/44/EC'ye göre.

Ürünlerin temininin ülkeden ülkeye değişebileceğini dikkate alınız. Bu bilgi / ürünlerin ülkenizde temin edilemez olması mümkündür.

Bu ürünler de ilginizi çekebilir: